איכותן של פרגולות אלומיניום
יצירת קשר השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.
איכותן של פרגולות אלומיניום

האלומיניום הוא אחד החומרים החשובים ביותר שהאדם גילה וכיום הוא שימושי במגוון רחב של מקומות במתאר הביתי, העסקי והתעשייתי. אחד מהשימושים המוכרים ביותר שלו, שבו הוא לא מותיר מקום להשוואה בפני המתחרים שלו, הוא שוק הפרגולות.

מה כל כך טוב בפרגולת אלומיניום?

על פרגולת אלומיניום יש סיכוי שגם אתם שמעתם לא מעט והיא למעשה הפרגולה החדשנית והטובה ביותר שיש. אם כולם כל כך בטוחים בכך, כנראה יש לה רשימת יתרונות ארוכה על המתחרה הגדולה שלה, פרגולת עץ. הבעיה היא שפרגולת עץ היא עדיין הפרגולה הנפוצה ביותר בישראל אך ניתן לשייך את העובדה הזו בעיקר למחיר הזול שלה. מי שרוצה להרוויח פרגולה איכותית באמת לאורך זמן, לא יוכל למצוא תחליף לפרגולת האלומיניום שנותנת מראה קליל, אלגנטי, מתאימה לכל מקום ובעלת עמידות איתנה לאורך זמן.

היתרונות הרבים של פרגולת האלומיניום?

  • האלומיניום היא אחת המתכות הדקות ביותר, תכונה שמאפשרת יכולת עיצוב רחבה מאוד בדגמים שלה, אך מצד שני היא חזקה מאוד. החוזק שלה בא לידי ביטוי בפני עמידות לחבלות ולזעזועים וזה מה שנותן לה את העמידות האיתנה ביותר לאורך זמן, הטובה ביותר מבין כל הפרגולות הקיימות.
  • פרגולת אלומיניום יכולה להיות חשמלית, מנגנון שלא ניתן להתקין בפרגולת עץ. כך ניתן לשנות את רמת ההצללה בהתאם לחדשנות מירבית בבית.
  • פרגולת האלומיניום עמידה מאוד בפני תנאי מזג אוויר קשים. היא עמידה מאוד בפני שמש חזקה והצבע שלה לא דוהה כלל והמרקם נשמר כמו שהוא, גשם לא גורם לה לקורוזיה בכלל ובאופן כללי התחזוקה שלה תהיה מינימלית ביותר ומלבד ניקיון פשוט בניגוב סמרטוט לא תצטרכו לעשות דבר.

העיצוב הכי יפה שיש

מעבר ליתרונות של פרגולת אלומיניום בענייני עמידות, אי אפשר שלא להתרשם מהעיצוב הנהדר שלה. כבר אמרנו שהאלומיניום היא מתכת חזקה ודקה מאוד, מה שנותן לה את העמידות החזקה ביותר שיש בשוק הפרגולות כיום, אך מעבר לכך העיצוב הזה עדין וקליל. מצד אחד הפרגולה תהיה גדולה ואיתנה ומצד שני היא תשתלב בצורה כה עדינה ואלגנטית כך שגם אתם תופתעו כל פעם להבין זאת מחדש. היא יכולה להתאים לכל מקום, מפנטהאוז, גינה ומרפסת ועד מקומות ציבוריים במתאר אורבני, כאשר היא ניתנת לבחירה במגוון צבעים שלא כמו פרגולת עץ שצמודה לגוון אחד.