בניה קלה – יתרונות וחסרונות
יצירת קשר השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.
בניה קלה – יתרונות וחסרונות

לפני שאתם בוחרים בבניה קלה או לא, אולי תרצו לשמוע על היתרונות והחסרונות. הבניה הקלה השתפרה במשך השנים בצורה נפלאה ולכן לא מפתיע שהיתרונות שלה בהחלט בולטים ומפתים.

יתרונות הבניה הקלה

זמן קצר – לבנות חדר אחד באמצעות בניה מלבנים ומלט לוקח הרבה זמן ביחס לבניה באמצעות הבניה הקלה. זמן העבודה משתנה מעבודה לעבודה, אבל לא משנה איזו עבודה אתם בוחרים, תהיו בטוחים שבבניה הקלה זה הרבה יותר מהיר.

עלויות – עלויות הבניה הקלה הרבה יותר נמוכות מאשר בניה רגילה. חלק גדול מכך הוא בזכות זמן הבניה הקצר שמפחית בצורה משמעותית את זמן העבודה, וכמו שאתם יודעים, זמן זה כסף. פחות זמן – פחות כסף.

לכלוך – לאחר עבודה עם לבנים ומלט נותר לכלוך רב, חומרים מפוזרים בכל מקום ושברי לבנים מתערבבים ביחד עם לכלוכים אחרים. הבניה הקלה היא בניה נקיה שלא מצריכה יותר מדי חומרים ולכן אפשר לעבוד והמקום נותר נקי הרבה יותר.

אטימות – יתרון בולט של הבניה הקלה הוא באטימות ובבידוד. בידוד הרעשים הוא יעיל מאוד וכך גם בידוד מזג האוויר. לא יהיה חם מדי בקיץ ולא קר מדי בחורף, ובטח שלא יזלגו לכם מים לתוך החדר. מדובר בגימור איכותי בהחלט.

חסרונות הבניה הקלה

כמו כל דבר בחיים, תמיד יהיה חיסרון ואין שום דבר מושלם. מצבים מסוימים הבניה הקלה תיחשב פחות עמידה (בטווח הרחוק רחוק…) אך למעשה תכנון נכון יכול לשמור על אורך החיים של הבניה ולכן חיסרון זה לא מורגש.