דק לגינה – למה זה טוב?
יצירת קשר השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.
דק לגינה – למה זה טוב?

לפני שנדבר על דק לגינה בפרט, בואו נדבר בכלל, למה צריך גינה? “בית עם גינה” תמיד נתפס כמין חלום לחיים טובים יותר, לשבת במרפסת אל מול הגינה, להקשיב לצלילים של הציפורים וליהנות ממזג האוויר הנעים זה בהחלט נשמע כמו חלום טוב ולא צריך להסביר את זה יותר מדי. אבל איך דק יעשה את זה יותר טוב? פשוט מאוד.

יש אנשים שיש להם גינה יפה, אבל לשבת על הדשא זה לא תמיד הדבר הכי נוח, לעתים הדשא נמצא בשיפוע ולעתים לא רוצים בכלל לדרוך על הדשא אלא ליצור פינת ישיבה או מסלול הליכה נחמד שלא יפגע בטבע או בעיצוב הגינה שלכם. אין דבר שמשתלב יותר עם הנוף של הטבע מאשר עצים ולכן דק מעץ על כל גווני החום יוסיף לגינה שלכם עיצוב יפהפה, כפרי וכזה שנותן אווירה טובה, כך תוכלו ליהנות מהגינה שלכם מבלי לפגוע במראה שלה.

בנוסף לכך, הדקים שעשויים מעץ בנויים בצורה חזקה והם גם בהחלט עמידים מפני תנאי מזג אוויר כך שהם ימשיכו להישאר יפים, חזקים ועמידים בכל תנאי מזג האוויר.

אם אתם מחפשים סיבה נוספת להשתמש בדקים ולא לרצף במרצפות, נסביר שהבניה של הדקים הרבה יותר מהירה ונקיה. בניה אחרת תדרוש יותר זמן ותלכלך את הסביבה ואת האזור של הגינה שלכם וחבל מאוד. הוספת דק תהיה הפיתרון המושלם בכל קרקע, בין אם מדובר באדמה או באזור מרוצף שאתם רוצים להלביש עליו דק.

אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים – צרו איתנו קשר.