התאמת פרגולה לעיצוב הגינה
יצירת קשר השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.
התאמת פרגולה לעיצוב הגינה

חצר, גינה או מרפסת שמש הם מקום מפלט נהדר המאפשרים לנו לצאת לבריזה הפתוחה וליהנות ממשב רוח מרענן ובכלל ליהנות מחוויית אירוח מושלמת. יחד עם זאת, ישיבה בגינה או במרפסת השמש ללא פתרון הצללה יכולה להיות סיוט של ממש, בעיקר בחודשי יולי אוגוסט ובחודשים בהם השמש קופחת בחוזקה ואינה מאפשרת לשבת תחת כיפת השמים בצהרי היום או בשעות הבוקר. הפתרון הטוב ביותר עבור מצבים אלה הוא להתקין פתרון הצללה המאפשר את חסימת השמש וישיבה במקום מוצל. אחד מפתרונות ההצללה הנפוצים כיום הם – פרגולות לגינה שיכולות להשפיע על הנוחות שלנו ואף להשפיע רבות על עיצוב ומראה הגינה.

עיצוב הגינות על ידי פרגולה

עיצוב גינה הוא תורה שלמה המכילה מגוון רב של אלמנטים, חומרים, צמחים ופריטי עיצוב שונים החוברים יחד לידי סינרגיה מושלמת. לכן, תכנון נכון של עיצוב גינה על ידי בעל מקצוע המכיר היטב את התחום כדי להבטיח נראות מושלמת של הגינה. העיצוב יכול להיות על ידי אדריכל נוף או על ידי מעצב גינות בעל ניסיון רב בתחום. כחלק מעיצוב הגינה עלינו לשלב פתרונות הצללה שיכולים להיות מיני רבים כדוגמת סוככים מסוגים שונים, גזיבו, שמשיות, רשתות צל ופרגולות שיכולות להיות מעץ או אלומיניום שהן אחד מפתרונות ההצללה הקבועים הפופולריים ביותר בתחום עיצוב הגינה.  בדרך כלל מעצב הגינות או אדריכל נוף ימליצו על עיצוב הפרגולה ויוכלו להמליץ למענכם על בעל מקצוע המתמחה בתחום בניית הפרגולות לצורך התקנת הפרגולה המתאימה ביותר לעיצוב הגינה.

פרגולה כאלמנט עיצובי מושלם לגינה או למרפסת השמש

נכון שפרגולה היא פתרון הצללה נהדר לגינה או למרפסת השמש, אך לא רק. היא משפיעה רבות על נראות הגינה מבחינה עיצובית ויכולה להעניק לחלל מראה כפרי מיוחד כאשר היא עשויה מעץ או מראה קלאסי מיוחד כאשר היא עשויה מחומר אלומיניום. פרגולה בעיצוב הגינה מעניקה לה שיק מיוחד ויכולה לתחום אזור מסוים שיהיה מיועד רק לישיבה ותחת הפרגולה תוכלו להציב ריהוט גן מיוחד שיכול להיות מערכות ישיבה מפנקות העשויות מחומרים העמידים למים ולחות, תוכלו להציב שולחן וכסאות, פופים מדליקים בשלל צבעים, פינות שנטי, מיטות שיזוף, ערסלים, נדנדות ועוד מגוון ריהוט גן מיוחד.

סוגי פרגולות שכדאי להכיר בעת עיצוב הגינה

ישנם סוגים רבים של פרגולות, כאשר לכל אחד יש אופי מיוחד ועיצוב ייחודי משלו. ישנם פרגולות תלויות, פרגולות עגולות, מרובעות, ספרדיות ועוד. לגבי חומרים, אנו מכירים את פרגולות העץ המעוצבות בטוב טעם, שהם חלק מהנוף במרפסות וגינות פרטיות בישראל. יחד עם זאת, פרגולות אלומיניום הם טרנד חדשני שפרץ לפני כמה שנים לעולם העיצוב והביא בשורה מרעננת לאוהבי העיצוב הקלאסי. את פרגולות האלומיניום תוכלו למצוא במגוון צבעים שיתאימו לבנייה המודרנית בישראל.