כיצד בוחרים ספסלי עץ למקומות ציבוריים
יצירת קשר השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.
קרא גם על

כיצד בוחרים ספסלי עץ למקומות ציבוריים

ריהוט רחוב הוא חלק חשוב ומהותי מכל עיר ועיר. מבין רהיטי הרחוב החשובים ביותר אפשר למנות את הספסלים. הספסלים נמצאים בפארקים עירוניים, בגנים ציבוריים, בשדרות וכמובן סתם כך ברחוב כדי שלתושבים יהיה מקום נוח ובטוח לנוח. איך בוחרים את הספסלים הכי טובים שיש?

מה אנו רוצים מהספסל הציבורי?

אפשר לחלק את השאלה כיצד לבחור ספסלי עץ ציבוריים לשני חלקים. החלק הראשון ידבר על הבחירה של סוג הספסל המתאים והחלק השני ידבר על החברה שממנה כדאי לבחור את הספסל. עם זאת, כדי להבין מהי בחירה נכונה צריך להבין מה התוצאה של בחירה נכונה, כלומר מה אנו באמת צריכים מהספסלים. מה הדרישות מהספסל הכי טוב שיש? אנו רוצים שהוא יהיה נוח, שהוא יהיה אסתטי ומתאים למקום שבו הוא נמצא וכמובן שיהיה עמיד. מהחברה שתספק לנו את הספסל יש לנו גם כמה דרישות לא פשוטות כמו שירות תיקונים וחידושים והזמנה שיוצאת כמה שיותר מהר.

לבחור ספסל איכותי ועמיד

כשאנו צריכים לבחור ספסלי עץ למקומות ציבוריים בראש ובראשונה אנו צריכים לחשוב על העמידות. העמידות היא העניין החשוב ביותר כיוון שלא משנה עד כמה הספסל יהיה נוח, מעוצב ושימושי, אם הוא לא יהיה עמיד זה רק שאלה של זמן עד אשר הוא לא יהיה מעוצב, נוח ושימושי. לכן, יש לבחור ספסלי עץ איכותיים, כאלו שמורכבים מעצים מעובדים שיכולים לעמוד בכל תנאי מזג האוויר שכוללים גפם גשמים עזים בחודשי החורף וכמובן תנאי לחות גבוהים ולא נוחים, יחד עם שמש חזקה. אם השמש תהיה חזקה והספסל לא יהיה עמיד הוא יתקלף וצבעו ידהה, ורטיבות תנפח אותו מאוד.

כיצד בוחרים את עיצב הספסל?

  • עיצוב הספסל היא אחת הנקודות החשובות ביותר ולמרות שהעיצוב הוא עניין של העדפה אישית, אין ספק שיש כלל אחד בולט שחשוב ליישם באופן כללי: הספסל חייב להיות מותאם למקום שבו הוא נמצא. יש ספסלים בגוונים בהירים יותר מאחרים, כאשר יש גם ספסלים בצבעים עזים של שוקולד ולעתים אדמוניים. הדבר החשוב ביותר הוא להתאים את ספסלי העץ לשאר רהיטי הרחוב שנמצאים באזור, כאשר מוטב שיהיו גם הם מעץ מאותו הסוג.
  • עיצוב הספסל חייב מצד אחד להיות נוח לעין אך מצד שני גם נוח לישבן. נכון שספסל עץ ציבורי לא אמור להיות שיא הנוחות וגם הספסלים הכי נוחים רחוקים מלהיות נוחים כמו כורסאות טלוויזיה, אך בכל זאת הם צריכים להשרות ישיבה נוחה בעיקר אם הם בפארקים ציבוריים או בקרבת תחנות אוטובוס. יש ספסלים בכמה סגנונות שונים וחשוב ליישר קו.
  • יש ספסלים שמורכבים מקורות עץ מרובעות בעוד יש ספסלים שבנויים כמקשה אחת מעץ יחסית מעוגל. יחד עם זאת יש גם את העיצוב שמורכב משני חלקים, כאשר יש משטח אחד אחיד ודק יחסית שהוא בעצם המושב לישבן בעוד חלק דומה שמותקן אנכית אליו הוא למעשה המשענת. בכל מקרה מוטב להתרשם מכמה סגנונות ורק אז לגבש את ההחלטה.

לבחור בחברה המתאימה

אם אתם רוצים לבחור ספסלים עמידים, מעוצבים ונוחים, אתם צריכים לבחור בחברה שמציעה לכם מגוון רחב. יש חברות רבות שמציעות ספסלים בכל מיני גדלים ובכל מיני גוונים וסגנונות כאשר ככל שהמגוון יהיה מגוון יותר אתם בתור לקוחות מרוויחים, בין אם מדובר על ספסל אחד לבניין או כמות גדולה של ספסלים בהזמנה של רשות מקומית כלשהי. כמו כן, יש לבחור בחברה אמינה שמעניקה אחריות, למקרה והספסל יינזק זמן קצר אחרי שיורכב ויותקן, וכמובן כזו שמציעה מחירים הולמים.